Víkendový program 18.9. – 19.9.

Sobota:

A tým:   Doubí – Chrastava                                výkop 16:30

U19:     N.Ves/Košťálov – Doubí                        výkop 16:30

U17:    Višňová – Doubí                                     výkop 10:00

U15:    Doubí – FA Jablonec/Ž.Brod                   výkop 09:30

U13A:  Doubí – Ž.Brod                                      výkop 11:15

U13B:  Doubí – FA Jablonec                              výkop 11:15

U11:  Turnaj v Nové Vsi                                    výkop 10:00

Neděle:

U9:   Turnaj v Doubí                                         výkop 10:00

U7:  Turnaj v Rynolticích                                 výkop 10:00

B tým má volný víkend.

Výsledkový servis 11.9. – 12.9.

 

A tým:    Mimoň – Doubí                                            2:1 (1:1)

B tým:    Doubí – Chotyně                                          9:0 (2:0)

U19       Doubí – Hrádek n.N                                      1:4 (1:1)

U17:       Doubí – Sedmihorky/Rovensko                    2:3 (1:1)          

U15:      Mimoň/Stráž p.R. – Doubí                             3:3 (2:2)

U13 A:   Mimoň/Stráž p.R. – Doubí                             3:6 (0:5)

U13 B:  Mimoň/Stráž p.R. – Doubí                              6:1 (3:0)

 

Výsledkový servis 4.9. – 5.9.

 

A tým :                 Doubí – Pěnčín u Jbc                                  2:10 (1:5)

B tým :                 Zdislava – Doubí                                          0:12 (0:10)

U19 :                 Semily – Doubí                                               3:1 (1:0)

U17 :                   Jilemnice – Doubí                                        2:3 (0:2)

U15 :                  Doubí – VTJ Rapid/ K.Studánka                     6:0 (3:0)

U13 A :               Doubí – VTJ Rapid                                         1:2 (0:1)

U 13 B :              Doubí – VTJ Rapid                                          4:4 (4:1)

                   

Výsledkový servis 28.8. – 29.8.

 

A tým – Loko Česká Lípa – Doubí                                     5:3 (1:2)

U19 –    Doubí – Loko Česká Lípa                                     0:1 (0:0)

U 17 –   Doubí – Kr.Studánka/VTJ Rapid                          2:2 ( (0:1)

U15 –    Jilemnice/Roztoky – Doubí                                 1:6 (1:3)

U 13 –   Jilemnice/Roztoky – Doubí  A                             5:3 (1:3)

U 13 –   Jilemnice/Roztoky – Doubí B                               3:0 (1:0)      

B tým –  Doubí – Václavice                                                8:1 (4:0)