Historie

Historie klubu TJ Sokol Doubí

Historie tohoto oddílu sahá do roku 1922, kdy byl fotbalový klub SK Doubí založen. Jeho zakladatelem byl pan Josef Míč, který společně se sekretářem Rudolfem Hýskem a předsedou Josefem Míčem vytvořili první vedení oddílu.

V roce 2006 byl slavnostně otevřen nový areál. První zápas na novém trávníku v novém areálů sehrála stará garda, která se utkala se starou gardou AC Sparta Praha. Ze slavnostního otevření nového areálu a také z přátelského utkání se starou gardou Sparty jsme připravili několik fotografií.

V roce 2007 náš oddíl oslavil tedy 85 let své existence. V rámci oslav sehrálo naše „A“ mužstvo zápas s Kozlovnou v čele s Láďou Vízkem. Můžete si prohlédnout několik fotografií. Více se o historii tohoto oddílu můžete dozvědět zde.

Hřiště má umělý travnatý povrch. S novým areálem bylo založeno také „B“ mužstvo. Úkolem pro naše týmy je postup do vyšších soutěží, které by tomuto areálu i historii oddílu jistě „slušely“.V ročníku 2011 – 2012 se povedl první historický postup A teamu do Krajského přeboru.Také jsme v srpnu 2012 oslavili 90.výročí založení klubu charitativním utkáním SG Doubí a Realu Top Praha,kdy výtěžek ze vstupného 10000 kč šel na nákup zdravotního přístroje do hospicu u Prahy.

5_obr1_120806080817