Sezóna 2019/2020

A tým vstupuje v sobotu 10.8. na hřišti Pěnčína u Jbc do nové sezóny, výkop v 17:00.

Muži začali svoji přípravu ve čtvrtek 11.7. Sehráli 4. přípravná utkání… podlehli Pěčicím 5:3,remizovali s Novou Vsí 4:4 a vyhráli nad Vratislavicemi 2:1 a Vescem 8:3.

Domácí utkání budeme hrát opět na UMT Harcov.

Pohyb v kádru:

Odešli : Michal Hájek ( Mšeno ), Jan Čermák ( Jablonec nad Jizerou), Pavel Gruncl ( Stráž nad Nisou )

Přišli : Tomáš Brezinský ( Německo), Josef Lexa ( Kr. Studánka ), Tomáš Drašner ( Stráž nad Nisou), Marek Čechák ( obnovil činnost )

Kádr pro sezónu:

Brankaři: Vymetal, Dědic,Pillmann

Obrana: Kabát,Beneš,Brezinský,Šimek,Lexa, Kosiewicz, Jech, Zahejský ( dorost)

Záloha: Herkner,Drašner,Kovařík,Zradička,Rydval,Haunold, Zeman, Čechák,Werner,Čížek ( dorost)

Útok: Benda, Voitovych, Karlík

Rozlosování: muži – podzim 2019

Mladší žáci

Mladší žáci vyhráli Okresní přebor mladších žáků. Vítězstvím v soutěži se po několika letech rozloučili s trenérskou dvojicí Jan a Lukáš Broschinský. Klub by jim chtěl tímto poděkovat za  jejich odvedenou práci, kterou pro klub odváděli. Od nové sezóny kluky převezme trenérská dvojice Tomáš Brezinský a Tomáš Koťátko, kterým přejeme hodně úspěchu v našem klubu.

Víceúčelové hřiště

TJ Sokol Doubí nabízí k pronájmu víceúčelové hřiště. Hřiště je přizpůsobeno na tenis,nohejbal,volejbal.

Cena pronájmu je 150 Kč za hodinu.

Platba a vyzvednutí klíče se provádí v restauraci Kiki bar v areálu TJ Sokol Doubí.

Rezervace se provádí na tel.čísle: 732 352 166 nebo na místě ( personál restaurace)

Provozní doba PO – NE 8:00 – 21:00