Víkendový program:

Mšeno – doubí st.ž. 5:6 st.žáci

N.Bor – Doubí ml.ž. 3:19   ml.žáci

Sezóna 2019/2020

Domácí utkání budeme hrát opět na UMT Harcov.

Pohyb v kádru:

Odešli : Michal Hájek ( Mšeno ), Jan Čermák ( Jablonec nad Jizerou), Pavel Gruncl ( Stráž nad Nisou )

Přišli : Tomáš Brezinský ( Německo), Josef Lexa ( Kr. Studánka ), Tomáš Drašner ( Stráž nad Nisou), Marek Čechák ( obnovil činnost )

Kádr pro sezónu:

Brankaři: Vymetal, Dědic,Pillmann

Obrana: Kabát,Beneš,Brezinský,Šimek,Lexa, Kosiewicz, Jech, Zahejský ( dorost)

Záloha: Herkner,Drašner,Kovařík,Zradička,Rydval,Haunold, Zeman, Čechák,Werner,Čížek ( dorost)

Útok: Benda, Voitovych, Karlík

Rozlosování: muži – podzim 2019

Mladší žáci

Mladší žáci vyhráli Okresní přebor mladších žáků. Vítězstvím v soutěži se po několika letech rozloučili s trenérskou dvojicí Jan a Lukáš Broschinský. Klub by jim chtěl tímto poděkovat za  jejich odvedenou práci, kterou pro klub odváděli. Od nové sezóny kluky převezme trenérská dvojice Tomáš Brezinský a Tomáš Koťátko, kterým přejeme hodně úspěchu v našem klubu.

Víceúčelové hřiště

TJ Sokol Doubí nabízí k pronájmu víceúčelové hřiště. Hřiště je přizpůsobeno na tenis,nohejbal,volejbal.

Cena pronájmu je 150 Kč za hodinu.

Platba a vyzvednutí klíče se provádí v restauraci Kiki bar v areálu TJ Sokol Doubí.

Rezervace se provádí na tel.čísle: 732 352 166 nebo na místě ( personál restaurace)

Provozní doba PO – NE 8:00 – 21:00