Valná hromada !!!

Valná hromada se bude konat v sobotu dne 16.3. 2019 od 10:00 v restauraci  Kiki bar. Platba členských příspěvků ve výši 200 Kč za člena se bude platit u správce p. Sula ,  po domluvě u p. Jošta a nebo převodem na bankovní účet. Při platbě na účet na piště prosím do poznámky pro příjemce “ jméno a příjmení – členský příspěvek 2019 “

PS: Prosíme, rozmyslete se kdo by chtěl vstoupit do VV, protože ve 3 lidech je to náročný a potřebujeme aby se zapojilo více lidí, kterým není lhostejný chod klubu.

číslo účtu :   2701258695/2010
                                                                                                                                                                                                    S pozdravem za VV  Venc Michal – předseda klubu