Muži – 4 .mistrovské utkání

Sokol Doubí – Jiskra Mimoň 8:2 (3:0)

V dalším zápase jsme na svém hřišti přivítali tradičního účastníka 1.A třídy Jiskru Mimoň. Domácí hned od začátku převzali otěže utkání  do svych rukou a hosté se prakticky jen bránili. Na první šanci si museli diváci počkat do 9.minuty, to Kovařík rozehrál akci do křídla na Rydvala, ten pláchl hostující obraně a jeho centr přetavil v první gól v utkání Zradička 1:0. V 17.minutě domácí navyšují náskok, Herkner pěknou prihravkou poslal do úniku Hájka, který zakončil přesně 2:0. Domácí nepolevují v nastoleném tempu a v 19.minutě vedou už o tři branky. To nacvičený roh Kovaříka si hosté sráží do vlastní branky 3:0. Další velkou šanci ve 23.minutě spálil Rydval, který po přihrávce Hájka postupoval sám na branku, hostující brankář Michálek však dokázal jeho střelu vyrazit. Ve stejné minutě ještě zkoušel Michálkovu pozornost střelou ze střední vzdálenosti Kovařík, hostující gólman se zaskočit nenechal. Ve 26.minutě Kabát krásným pasem vybídl ke skórování Hájka, jeho střelu Michálek vyrazil a následné nůžky našeho střelce končí těsně nad brankou.To byl pěkný fotbalový moment.O minutu později o sobě poprvé a na dlouhou dobu naposledy dávají o sobě vědět hosté, hlavička hostujícího hráče však končí vysoko nad domácí brankou.
Druhý poločas začal opět domácím náporem. V 50.minutě se probil do vápna hostů Herkner, jeho střelu golman hostů dokázal vyrazit, následnou přihrávku však Hajek nůžkami uklidil do branky nešťastného Michálka 4:0. V 59.minutě se po hezké individuální akci dostává ke střele Herkner, Michálek je však pozorný. V 61.minutě krásné poslal Kovařík do samostatného úniku kanonýra Hájka, jenž s překonáním Michálka neměl problém 5:0. V 67.minutě důrazný Zeman vybojoval míč pro Zradičku,  který utekl hostujícím bekům a překonal Michálka po šesté. Už o minutu později Hájek za presoval hostujícího obránce, obral ho o míč a samostatný únik zakončil střelou mezi nohy hostujícího brankáře 7:0. V 71.minutě střídá Zradičku Matuna a ihned po nástupu na hřiště se dostává do velké šance, avšak nedokáže po nedorozumění hostující obrany dopravit míč do hostující branky. O minutku později přidávají v pohodě hrající domácí osmou branku, to centr Zemana přetavuje v gól Standa Kosiewicz 8:0. Hosté se prosazují v 76.minutě, Hájek chybuje v rozehrávce a hostující Sutr prostřelil Jiráka v domácí brance 8:1. Domácí s blížícím se koncem utkání značně poletují čehož dokáží hosté ještě jednou využít. V 81.minutě se po centru ze strany prosazuje opět Sutr 8:2.
Domácí tak v důležitém utkání sfoukli Mimoň jak svíčku
Ohlasy po utkání:
Milan Bláha (trenér domácího týmu): Toto utkání pro nás bylo velmi důležité, jsem rád, že jsme ho zvládli navíc s takovým famózním výsledkem. Dokonce jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem. Mrzí mě jen ztráta koncentrace v závěru utkání a dvě inkasované branky. Pochválit dnes musím celý tým v čele s trojicí Hájek, Zradička, Kabát. Teď nás čekají dvě utkání na hřištích soupeřů a rozhodně se nechceme domů vracet s prázdnou.

Br.: 17., 50.,61.,68. Hájek, 9.,67. Zradička, 19. vlastní, 72. Kosiewicz – 76.,82. Sutr

Rozhodčí: Čurda – Mařatka, Šubrt

Doubí: Jirák 6 – Beneš 6, Suchomel 7, Kabát 8, T.Gruncl 6 – Novák 7 (46.Kosiewicz 7), Zradička 8 (71.Matuna) – Herkner 6 (62.Zeman), Kovařík 7, Rydval 7 – Hájek 8