Muži – vyjádření trenéra před jarní sezónou

V sobotu 19.3. s výkopem v 15:00 ,kdy hostíme tým Rovenska a máme mu co vracet za podzimní debakl se vyjádřili trenéři k přípravě na jaro.Trénovat jsme začali 9.1. a do prvního mistrovského utkání absolvujeme celkem 22 tréninkových jednotek. Trénovali jsme dvakrát týdně (ut,čt) v domácích podmínkách (UMT Doubí) a měli vložené dva pondělky v SC Pavlovice (TRX). Sehráli jsme celkem osm přátelských utkání a ani v jednom zápase jsme nepoznali hořkost porážky (Vesec 8:0, Rozstání 3:0, Vratislavice 3:2, Pěčice 2:2, Višňová 3:0, Hejnice 5:4, Mnichovohradišťký SK 2:1,Hodkovice 10:6).

Domácí trenér M.Bláha : S průběhem zimní přípravy jsme s kolegou P.Sulem spokojeni. Hráči chodili poctivě trénovat a i přátelské zápasy měli z naší strany určitou kvalitu. Věřím, že se nám to podaří přenést do mistrovských zápasů a nebudeme mít problémy se záchranou soutěže. Osobně chci skončit do 7. místa, horší umístění by pro mě bylo zklamáním.

Změny v kádru:

přišli: Jirák (host. Vratislavice), Rydval ( v jednání Skalice), Novák (prodl. host. Stráž p.R.), Hájek (prodl. host. Jablonec n.N.)

odešli: Negru (host. Vratislavice)