Neděle, 14 dubna, 2024
Odehrané zápasy - "A"

Muži – 8.přípravné utkání

Sokol Doubí – SK Hodkovice 10:6 (6:1)

K poslednímu přátelskému utkání jsme si pozvali účastníka 1. B třídy SK Hodkovice. Jelikož jsme generálku sehráli již minulý týden proti MSK, dostalo v sobotu volno hned několik hráčů (Herkner, Rydval, Novák, Urban, Piršel) a tak jsme nastoupili v kombinované sestavě. Celý první poločas se odehrával v naší režii a i když i soupeř měl nějaké šance, byl stav prvního poločasu jednoznačný 6:1.
Druhý poločas domácí přešli na rozestavení 4-4-2 a kapitána Suchomela poslali do útoku. To se negativně projevilo na hře domácí obrany, která ve II. poločase inkasovala hned pětkrát!!! A tak se konečný účet utkání zastavil na skóre 10:6 pro domácí tým.
Ohlasy po utkání:
M.Bláha (trenér domácího týmu): Dnes nás soupeř moc neprověřil. Jen svou laxností jsme si nechali nastřílet šest branek. Chybělo nám pět hráčů a možnost ukázat se dostali ostatní. Chtěl bych pochválit Vojtu Zemana, který vstřelil tři branky. K některým hráčům mám naopak velké výhrady a budeme si to muset v úterý na tréninku vyříkat. Proti kvalitnímu Rovensku musíme podat úplně jiný výkon než dnes.

Br.: 3x Zeman, 2x Kovařík obě z pen., Kosiewicz, Beneš, Suchomel, Zradička, vlastní

Doubí: Sulo (46. Jirák) – Kosiewicz (46. T.Gruncl), Suchomel, P.Gruncl, Jonáš – Zradička, Beneš – Zeman (60. Matuna), Kovařík, Matuna (46. Kabát) – Hájek (46. Salaba).