Úterý, 28 května, 2024
Odehrané zápasy - "A"

Muži – 2.přípravné utkání

Sokol Doubí – Sokol Rozstání 3:0 (2:0)

 

Po náročném týdnu, kdy jsme absolvovali tři tréninkové jednotky, dvě na UMT v Doubí a jednu v SC Pavlovice (TRX+kruhový trénink viz foto) jsme si v sobotu pozvali čtvrtý tým 1.B třídy Sokol Rozstaní.

V úvodu nám pár minut trvá dostat se do potřebného tempa a první naše kloudná akce přichází v 8. minutě, kdy individuální průnik Hájka řeší hostující obrana jen za cenu faulu a jelikož je to v pokutovém území kopeme penaltu, kterou však sám faulovaný Hájek posílá jen do náruče Kotlára. První branka tedy přichází ve 27. minutě, Rydval dobrým presingem donutí hostujícího Passiana k chybě a Herkner trefuje přesně k tyči bezmocného Kotlára 1:0. Máme i další šance, Hájek postupoval dvakrát sám na branku, ale ani jednou na Kotlára nevyzrál.Pěknou akci na jeden dotek po ose Herkner-Kovařík-Zradička ne dokáže posledně jmenovaný zakončit přesně. Rozstání zahrozilo jen jednou, po úniku Husáka přestřeluje osamocený útočník z malého vápna odkrytou branku. Skóre navyšujeme těsně před pauzou, kdy pěknou kolmici od Kovaříka přesně k tyči zakončuje Zradička 2:0.

Do druhé půle prostřídáme a měníme i rozestavení. Máme územní převahu, ovšem finální fáze se nám příliš nedaří. Za zmínku stojí jen dvě hlavičky Salaby a průnik Piršela. I hosté se dostávají do šancí, ovšem výborného Jiráka v naší brance se jim překonat nedaří. Až v 73. minutě se dokážeme gólově prosadit, to si s hostující obranou pohrál Hájek a tvrdou střelou nedal Kotlárovi šanci 3:0. Můžeme přidat i další branku, ale pěkná Jonášova střela z 30 metrů končí jen na tyči Kotlárovi branky.

 

Br.: 27. Herkner, 44. Zradička, 73. Hájek

 

Doubí: Sulo (30.Jirák) – Beneš (46.Jonáš), Novák, Kabát (46.Kosiewicz), T.Gruncl (46. Gruncl P.) – Zradička (46.Matuna), Urban (46.Zeman) – Herkner (46.Piršel), Kovařík (60.Hájek), Rydval (60. Gruncl T.) – Hájek (46.Salaba).Muži trénink