3.mistrovské utkání – muži jaro 2018

Sokol Doubí – Jiskra Mšeno B 4:3 (0:2)

V druhém jarním domácím zápase, jsme za slunného počasí hostili nebezpečnou rezervu Jiskru Mšeno.

10. min – Rychlý brejk hostů a pěkná individuální akce Šicha, který obejde dva domácí hráče a nájezd na Jiráka s přehledem                                 proměňuje 0:1

31. min – Domácí se nemohou dostat do hry a přichází trest. To propadnou oba domácí stopéři, čehož využije zkušený Mrklas a v                         pohodě přehazuje bezmocného Jiráka 0:2!

36. min – A může být ještě hůře, domácí obrana opět propadla, míč se dostal až na malé vápno k Mrklasovi, který v superšanci branku                 minul!

Domácí v prvním poločase nic nepředvedli a prakticky neohrozili branku gólmana Poláka. Hosté si vypracovali tři šance a dvě z toho dokázali využít a zcela zaslouženě odcházeli do kabin s dvoubrankovým vedením.

51. min – Rohový kop hostů, Holický odvrátí míč jen před domácí vápno a hostující Švorc utěšenou střelou k tyči navyšuje skóra na                       hrozivých 0:3!

53. min – Domácí hráči však zápas nezabalili a snižují zásluhou Hájka, kterého do samostatného úniku vyslal kolmicí Vlach 1:3.

66. min – Ze strany postupoval Zeman sám na branku, vyběhnuvší gólman Polák ho na hranici vápna fauloval, dostal ŽK a domácí                         výhodu trestného kopu z dobré pozice. Kovářík však napálil pouze břevno!

68. min – Trestný kop ze strany posílá Kovářík jak se říká do ohně a důrazný Vlach dotlačí míč do sítě 2:3!

75. min – Pěkná přihrávka Holického na Hájka, který v úniku dloubne bezmocného Poláka a domácí srovnávají krok 3:3!

76. min – Domácí jsou v laufu, Hájek najde svou přihrávkou Haunolda, ktterý ze 30 metrů přelobuje překvapeného Poláka 4:3!!!!

79. min – Hosté kopou trestný kop z půlky, kapitán Škvor posílá míč do vápna, kde ho tečuje Mrklas a míč končí na břevně!

Domácí pak silou vůle dotáhnou utkání do vítězného konce a za výkon ve II. poločase si zasloužili uznání přítomných diváků.

M. Bláha, P. Sulo (trenéři domácího týmu): V prvním poločase jsme předvedli bezkrevný výkon, málo jsme běhali a dělali velké chyby v obraně a zkušený soupeř toho dokázal dvakrát využít. V poločase jsme si důrazně věci vyříkali a přešli na hru na dva útočníky. To na soupeře platilo a po heroickém výkonu jsme zápas dokázali otočit. Za II. poločas kluci zaslouží uznání, myslím, že i pro diváky to byl parádní fotbal a všichni věříme, že jich na příští domácí zápas dorazí více. V sobotu se představíme na hřišti Lomnice nad Popelkou. Bohužel nám budou scházet Kabát s Herknerem a start Holického j e nejist ý. Každý bodový zisk by pro nás byl úspěchem.

Br.: 10. Šich 0:1, 31. Mrklas 0:2, 51. Švorc 0:3, 53. Hájek 1:3, 68. Vlach 2:3, 75. Hájek 3:3, 76. Haunold 4:3

Rozhodčí: Miškař – Kubec, Horák (dobrý výkon všech) Delegát: Houška

ŽK: 1:2 (Beneš)

Nejlepší hráči: Hájek (DOU) – Švorc (MŠE)