5.přípravné utkání muži – zima 2017

Sokol Doubí – Jiskra Višňová 2:2 (1:1)
K dalšímu přípravnému utkání jsme si pozvali tým Jiskra Višňová, hrajícího o soutěž výš, tedy KP. První poločas měli více ze hry domácí, avšak soupeř podnikal velice nebezpečné brejky a tak gólové šance byly k vidění na obou stranách. Druhý poločas byl plný nepřesností a svou kvalitou za prvním značně zaostával, na vině byli i střídání na obou stranách. Remíza se tedy jeví, jako zasloužený výsledek pro oba týmy.
Sled branek:
4. min – domácí stopér Kabát chybuje v rozehrávce, hosté předvádí rychlý brejk na jehož konci byl Nosek 0:1
37. min – domácí vyrovnávají po pěkné střele alá „Robben“ zásluhou Kuby Rydvala 1:1
65. min – hosté lacino ztrácí míč, Kovářík vyzve parádní kolmicí za obranu  Rydvala a ten střelou na zadní tyč překoná Vykoukala 2:1
68. min – během chvíle je srovnáno, to Lipský snadno přišel o míč a hosté střelou z poza vápna vyrovnávají Zimákem 2:2
Milan Bláha (trenér domácího týmu): Myslím, že první poločas se musel divákům líbit, my jsme se snažili o nátlakovou hru, hosté naopak spoléhali na rychlé brejky. Druhý poločas už takovou kvalitu neměl, mrzí mě, že jsme neudrželi vedení a inkasovali velmi lacinou branku. Remíza je dnes asi zasloužená, vyzdvihnout dnes musím oba brankáře, jak Jiráka v domácí brance, tak hostujícího Vykoukala, oba prokázali svou kvalitu. V poli pak Kubu Rydvala, nejen, že dal dva góly, ale prakticky celý zápas byl největší hrouzbou pro hostující obranu. Stínem zápasu je zranění domácí opory Zdeňka Suchomela, snad se nebude jednat o nic závažného.
Br.: 37., 65. Rydval
Sokol Doubí: Jirák – Beneš, Kabát, Suchomel (57. Jonáš), Kosiewicz (46. P. Gruncl) – Benda, Haunold – Matuna (46. Urban), Kovářík, Rydval – Zeman (66. Lipský).
chyběli: Hájek, Herkner (oba práce), Zradička (dlouhodobé zranění), Vlach (nemoc)
x – Novák se připravuje s týmem KP TJ Doksy