4.přípravné utkání muži – zima 2017

Sokol Doubí – FK Vroutek 7:2 (2:2)
V sobotu jsme hostii tým FK Vroutek (1. B třída ústeckého kraje, 2. místo po podzimu), který byl na soustředění v nedalekém Českém Dubu. Po upracovaném prvním poločase, kdy jsme spoustu naprosto vyložených šancí neproměnili a naopak lacino inkasovali, jsme druhý poločas zcela ovládli a zaslouženě vysoko zvítězili.
Sled branek:

6. min – Kovářík vystihl špatnou rozehrávku hostů a ze 30 metrů přehodil brankáře 1:0

25. min – individuální akce hostujícího hráče, který dostal na pravé straně spoustu místa a v zakončení byl přesný 1:1

35. min – nedorozumnění našich obránců, kteří nedůrazně odvrací míč jen na vápno, kde hostující hráč trefuje míč z voleje pod břevno 1:2

44. min – výborná individuální akce Hájka, který si pohrál s hostujícími beky a v koncovce dloubnul gólmana 2:2

56. min – pěkná kombinace domácích po ose Kovářík-Rydval-Herkner, kdy posledně jmenovaný uklízí do prázdné branky 3:2

72. min – pěkná střela Hájka z 25 metrů končí u tyče hostujícího brankáře 4:2

75. min – další pěkná akce domácích, na jejímž konci je po přihrávce Matuny Kuba Rydval 5:2.

78. min – dlouhý pas Kováříka je příliš dlouhý, hostující brankář však nepochopitelně chybuje a Rydvy střílí snadný gól 6:2

81. min – Suchomel vyveze ze stopera míč, předloží Kovymu, ten obchází brankáře a do prázdné branky uzavírá skóre 7:2

Milan Bláha (trenér Sokola Doubí): Musím říct, že jsem čekal, že nás soupeř prověří více. Až na hluchých 25. minut ve druhé části prvního poločasu jsme soupeře přehrávali. Jsem rád, že jsme si vyzkoušeli dva herní systémy 4-2-3-1 i 4-4-2, naopak co mě trápí je nízká produktivita. Vypracujeme si spoutu šancí, ale proměňování nás zatím trápí, budeme muset na tom zapracovat v tréninku. Těšíme se na příští sobotu 25. 3., kdy od 15 h hostíme kvalitní tým z KP Jiskra Višňová.

Br.: 6., 81. Kovářík, 44., 72. Hájek, 75., 78. Rydval, 56. Herkner

Sokol Doubí: Jirák – Kabát, Suchomel, P. Gruncl, Kosiewicz – Benda (46. Rydval), Beneš- Zeman (46. Matuna), Kovářík, Herkner (68. Zeman) – Hájek

Připraveni ještě: Sulo

Chyběli: Urban, Vlach (nemoc), Zradička (dlouhodobé zranění), Jonáš (rodinné důvody)