2.přípravné utkání muži – zima 2017

Sokol Doubí – Sokol Pěčice 3:8 (1:3)
K dalšímu přátelskému utkání k nám přicestoval náš tradiční soupeř v přípravě Sokol Pěčice (1. B třída středočeského kraje). Domácí sestava čítala mnoho absencí a tak tým dirigovaný zkušeným exligistou Flachbartem byl papírovým favoritem. Svou úlohu také splnil a nasřílel domácímu týmu osm branek. Nutno říci, že i domácí měli hodně brankových příležitostí, avšak koncovka byla doslova žalostná. Svou reputaci si domácí mohou napravit již v úterý, kdy od 18:30 hostí sousední Slovan Vesec.
M.Bláha (trenér domácího týmu): Mrzí mě, že proti kvalitnímu soupeří, jako jsou Pěčice jsem neměl k dispozici kompletní kádr. První poločas jsme soupeři ještě vzdorovali a neproměnili čtyři stoprocentní šance, ve druhém už nás soupeř jednoznačně přehrával.

Br.: 2x Kovářík (1x z pen), Haunold

Sokol Doubí: Sulo – Beneš, P. Gruncl (46. Vlach), Kosiewicz, Haunold – Urban, Benda – Matuna (63. Jonáš), Kovářík, Rydval – Zeman (63. Lipský)

chyběli: Jirák, Hájek, Herkner, Kabát (práce), Suchomel, Zradička (zranění)

x – Novák se připravuje s účastníkem KP TJ Doksy, T. Gruncl – má svolení k odchodu