1.přípravné utkání muži – zima 2017

Sokol Doubí – Jiskra Vratislavice 4:0 (1:0)

V prvním přátelském utkání jsme si na domácí hřiště pozvali účastníka okresního přeboru tým Jiskra Vratislavice. V domácím dresu se objevili dva nováčci, Lukáš Vlach ze sousedního Vesce a Honza Lipský, který se po delší době vrací k fotbalu. Po celý zápas měli domácí jasnou převahu a jen neschopnost v zakončení uchránila soupeře od většího přídělu. Hosté vážně zahrozili jen jednou, když ve druhém poločase čistou šanci našeho bývalého hráče Salaby výborně zlikvidoval Honza Jirák v naší brance.

Gólové situace:

5. min – domácí napadají hostující obránce, kteří chybují, míče se zmocní Zeman, který obejde brankáře a pohodlně skóruje 1:0

61. min – rohový kop kope Kovářík, nachází hlavu Suchomela, který míč prodlužuje a důrazný Vlach zvyšuje na 2:0

69. min – přesný centr Rydvala uklízí hlavou za záda bezmocného brankáře Vojta Zeman 3:0

75. min – odražený míč uklízí do branky střelou z vápna novic v domácím dresu Lukáš Vlach 4:0

Ohlasy po utkání: Milan Bláha (trenér domácího týmu): Po celý zápas jsme měli výraznou převahu, mrzí mě, že jsme nevstřelili více branek, zvláště kanonýr Hájek dnes neměl svůj den. Velice dobrým výkonem mě dnes překvapili P. Gruncl, Vlach a Urban. Příští sobotu nás čeká Bílý Kostel, který nás určitě prověří více.

Br.: 5., 69. Zeman, 61., 75. Vlach

Sokol Doubí: Sulo (46.Jirák) – Beneš (46.Urban), Suchomel, Kabát (46.P.Gruncl), Kosiewicz (65.Zeman) – Zradička (46.Benda), Vlach – Matuna (46.Lipský), Kovářík, Zeman (46.Rydval) – Hájek

chyběli: Herkner, T. Gruncl (oba práce)

x – Novák (připravuje se s účastníkem KP TJ Doksy)