Mladší žáci – 6.mistrovské utkání

Doubí – Krásná Studánka 3:1 (2:1)

Soupeř měl převahu, Doubí ale dokázalo využít brejky. Ani další silný soupeř nedokázal porazit mladší žáky Doubí. Krásná Studánka byla fyzicky vyspělejší, předváděla pěkný technický a kombinační fotbal, ale nedokázala si poradit se spolehlivě pracující obranou našeho mužstva. Doubí si navíc díky rychlým protiútokům vytvořilo více šancí a kromě tří branek dalo ještě dvě tyče.Zápas začal tlakem Krásné Studánky, ale Doubí ho i díky štěstí přečkalo bez úhony. Postupně se naši kluci osmělovali a potíže dělal obráncům hostí hlavně Lukáš Kovář. Po jednom rychlém brejku trefil míč přesně k tyči  a vedli jsme 1:0. Další protiútoky už ovšem ke gólu  nevedly. Skóroval naopak soupeř. Hráč Krásné Studánky napálil míč do sítě Doubí přímo z rohu. Jonáš Chovan, který hlídal bližší tyč, míč neodhlavičkoval a překvapený brankář Máťa Blažek ani nezdvihl ruce. Oba dva kluky ale obdržená branka nepoložila a v dalším průběhu utkání odvedli výborný výkon. Netrvalo dlouho a Doubí se znovu ujalo vedení, když další z rychlých brejků proměnil s jistotou do té doby nevýrazný Péťa Kukla. Vstřelená branka ho povzbudila a jeho výkon šel nahoru. Ještě v prvním poločase nastřelil tyč.
Do přestávky Doubí těsný náskok uhájilo.Druhý poločas pokračoval herní převahou Krásné Studánky, ale před brankou Doubí narážela na rychlé, tvrdé a obětavě hrající obránce – dařilo se Matyášům Oppolzerovi a Jírovi na místě stoperů, dobře je doplňovali krajní obránci Tom Kovář a Jonáš Chovan. Soupeř se nedostal do žádné vyložené šance, pouze jednou šla střela ze střední vzdálenosti do břevna a od něj do zámezí.Doubí se naopak prosadilo do velkých šancí. Lukáš Kovář v jedné z nich trefil tyč, podruhé šel sám na brankáře, přehodil ho, ale míč skončil těsně vedle tyče. Lukáš se nakonec přece jenom radoval. Do sítě poslal pohotově přihrávku Honzy Klajla a vítězství 3:1 již Doubí uhájilo. Všichni kluci zaslouží pochvalu za srdnatý a statečný výkon. Nedali soupeři zadarmo ani metr hřiště, zaskakovali jeden za druhého. Dařily se jim brejky, týmu prospěl návrat Dominika Hejzlara. V záloze ukázal rychlost, dobrou techniku, zarputilost i
smysl pro překvapivou přihrávku.Kluci mají ze šesti zápasů tři výhry a tři remízy, a v okresním přeboru se tak zatím řadí mezi nejlepší.
SESTAVA: Máťa Blažek – Chovan, Jíra, Oppolzer, Tom Kovář – Štrougal, Lubas,
Hejzlar, Tom Blažek, Klajl – Stránský, Kovář Lukáš, Kukla.
TRENÉŘI: Eva Klajlová, Jiří Hanuš.
BRANKY: Kovář Lukáš 2, Kukla Petr.