Muži – 3.přípravné utkání

Sokol Doubí – Jiskra Vratislavice 3:2 (1:0)

V dalším přípravném utkání jsme přivítali tým Jiskra Vratislavice, která hraje okresní přebor.
První poločas se odehrával v naší režii, ale ze spousty šancí jsme se dokázali prosadit jen jednou. To hostující obraně utekl Rydval a zakončil přesně 1:0. Do hlavní role spalovače šancí se nominoval Herkner, který ze svých čtyř stoprocentních šancí nedokázal proměnit jedinou ! Jirák v domácí brance nemusel za celý poločas vážněji zasahovat.
Do druhého poločasu jsme prostřídali, hra se opticky vyrovnala a šance již byly na obou stranách. Nejdřive po hrubé chybě hostující obrany zvyšuje na 2:0 Zeman. Hosté korigují ze standartní situace, kdy osamocený útočník překonává bezmocného Čihulu 2:1. Navýšit skóre můžeme z pokutového kopu, když byl ve vápně faulován Kovařík. Ovšem špatně koplou penaltu Zradičky chýtá náš bývalý brankář Negru. Vojta Zradička si napravuje reputaci o chvíli později, kdy po jeho samostatné akci stačí Matunovi nastavit nohu 3:1. Skóre uzavírají hosté, kteří z protiútoku korigují na konečných 3:2.

Br.: Rydval, Zeman, Matuna

Doubí: Jirák (65.Čihula) – Beneš (46.Kosiewicz), Kabát, Novák (85.Urban), Jonáš (46. Gruncl P.) – Zradička, Urban (46.Zeman) – Herkner (46.Piršel), Kovařík, T.Gruncl (46.Matuna) – Rydval