Ml.přípravka v Jičíně 1.místo

„Úkol zněl jasně…hrajte tak, aby se bylo na co dívat…Při pohledu na rozlosované soupeře bylo jasné, že pojedeme domu s výpraskem. Infarktový , první zápas skončil výhrou 2:1 a v tomto duchu se hrálo až do samého finále…Kluci makali, až zapomínali na tvrdé rány od soupeřů, ale i přesto vnímali tvrdé výtky trenéra i jeho pochvaly…Čím déle tihle kluci spolu hrají, vytváří se mezi nimi něco, co asi vědí jen oni..jeden za všechny, všichni za jednoho…Vezměte si z těchto kluků příklad, protože tvrdě makat do poslední vteřiny se jim vyplatilo !! Rozhodující gól si totiž vybral právě onu poslední vteřinu zápasu, a i přes protesty byl tento regulérní gól uznán a poslal kluky zaslouženě, pro zlatý pohár.“